SEITAI SHIATSU   /    KAUKO UUSOKSA

Kõigile, kes on huvitatud kehatöö teraapiast ning orientaalsest lähenemisest tervisele ja pikaealisusele.

Seitai Shiatsu on Jaapanist pärit meetod, mis mõjutab eluenergia voolavust kehas mitmel erineval moel. Kasutatav baassüsteem põhineb Kato Shiki Seitai Undo meetodil, mille loojaks on Meister Kiyoshi Kato. Õppisin seda süsteemi, töötades tema kliinikus Osakas, Jaapanis.

Seitai Shiatsu põhirutiinis mõjutatakse tervet keha erinevate tehnikatega: manuaalteraapia (surve sõrmedega), venitus, yurashi, anmo massaaž jne; seega aktiveerides sisemiste energiakanalite ringlust, lõdvestub keha ja vaim.

Meister Kato alustas orientaalsete tervendamistehnikate nagu moksibustioon, nõelteraapia ja anmo massaaž õpingutega oma onu kliinikus Chibas, Jaapanis aastal 1930. Ta oli otsustanud pühendada oma elu tervendamisele pärast seda, kui ta oli ise tervenenud ravimatust haigusest enne 18 aastaseks saamist.

Anmo ajalugu ulatub kolm tuhat aastat tagasi ja on üks peamisi aluseid, millel põhinevad iidse oriendi traditsioonilised tervendamismeetodid. Meie järgime seda traditsiooni.

Õppeprogramm sisaldab:

Seitai Shiatsu taust ja ajalugu

Seitai Shiatsu baasrutiin

Seitai Shiatsu spetsiaalsete haiguste ravis

Ergonoomia

Orientaalse Tervendamise teooria põhialused

Energia liikumisteed ja olulised punktid

Ülevaade Viiest Energia Faasist

Seitai Yurashi Meetod

Chi Kung peamassaaž

Seitai Shiatsu terapeudi praktiline õpe


Programm annab õpilasele teadmised, kuidas alustada tööd iseseisva Seitai Shiatsu terapeudina. Eelnev kogemus ei ole vajalik.

Iga sessioon on iseseisev osa, mida on võimalik õppida endale sobivas järjestuses.


KAUKO UUSOKSA on praktiseerinud mitmeid Qigong’i meetodeid alates seitsmekümnendatest, ühendades võimalusi treenida Qi energiat meis ja meie ümber venituste, massaaži, liikumise, hingamise, vaikse keskendumise ja meditatsiooni ning viusaliseerimise ja eliksiiri sisemise kasvatamise läbi.ESIMENE OSA

Kaela, õlgade ja ülaselja probleemid on väga levinud. Esimesel nädalavahetusel vaatame lähemalt, kuidas kasutada Seitai Shiatsu meetodit nende probleemide leevendamisel. Samuti uurime Seitai tausta ja ajalugu koos olulisemate nädalavahetuse teemadega.


MILLAL 

Alustame 27. augustil kell 18:00 - 21:00 tutvustava loenguga. 

1. TSÜKKEL

28.-29.08.2021    10:00-13:00 paus 1h  14:00-17:00 

Järgnevate tsüklite kuupäevad kooskõlastatakse osalejatega esimesel kohtumisel. Kursus koosneb kümnest tsüklist, mille läbimisel väljastatakse osalejale tunnistus.

HIND

Ühe tsükli hind 125 EUR
Terve kursuse hind, makstes enne teist tsüklit, on 1125 EURVaata ka:

www.uusoksa.fi


info

evestuudio@gmail.com
+3725179773