Olen Evelt, Eve ja Andrese perelt ja eve stuudiolt õppinud palju. Näiteks seda, et oma aega, oma perekonda ja oma tegemisi tuleb eelkõige väärtustada. Pole mõistlik oma tegemistesse suhtuda nii, et: ma pean selle jura ära tegema, sest keegi (õpetaja, ülemus, sõber) tahab ja käsib. Kui ikka ei taha ettetulnud tegelust teha, siis on mõistlik otsida teine tegevus ja julgeda loobuda. Kui aga tegelikult on tegevusele mõte leitud ja vingumise varjus tuntakse salaja teorõõmu, siis pole aus ennast vingumisega väestada ja vastutust teistele veeretada. Teen, sest tahan, vastutan tulemuse eest ning rõõmustan kogemuse ja õppimisvõimaluse üle. Tudengipõlves ja esimestel teatritööaastatel olin päris vali vinguja. Mäletan, et ükskord ütles Eve mulle: "Silvia, kui sul on tunne, et keegi on midagi tegemata jätnud, siis ilmselt oled see sina". Minu jaoks oli see "ahaa-hetk". Räägin seda lugu kõigile oma õpilastele, ehk aitab veel kedagi.


Armastus loomingu, loomise, laste ja elu vastu...(kummaline eesti keel- loomingu VASTU:) ikka loomingu poolt! Ikka elu poolt! Ikka laste poolt!

Olen avardanud enda ja teiste silmaringi

inspiratsiooni

loovust, teistsuguseid vaatenurki, arusaamist, m]istmist

Usalduse teadmatuse vastu, julguse spontaansuseks, sooja-laheda seltskonna ja kulgemise loomingulisuses.

Esinemisjulgust, avatud suhtumist, julgust

Esinemisoskust, kehatunnetuse arendamist, hea rühi (tänu Eve togimisele), toredaid mälestusi hunniku uute sõpradega. Maailmapilt avardus. Tantsupisik jäi külge, kuigi liikusin edasi täiesti teise valdkonda.

Julge olla sina ise, see annab vabaduse! Ava oma silmad ja sa näed!

Täiesti uutmoodi vaadet teemale "laps ja huviharidus" - uut pilku mõistele õppimine, selgeks saamine, ning mõtteid teemadel, et mida ma tegelikult soovin et minu laps õpiks ja selgeks saaks ning kuidas ma saaksin teda selleks suunata. Rahulikku meelt - mis on eluks väga vajalik.

Olen lapse kõrval ise palju kasvanud-õppinud. Lapsed saavad väga paljude asjadega ise hakkama ja ei vaja, et täiskasvanu nende eest asjad ära teeb :) Usaldus, lasta noortel ise tegutseda ja vastutada. Koostegemise rõõm ja võimalused. Uued tutvused ja kogukonnatunne!

Olen õppinud tegema koostööd teistega.

Laps on saanud iseseisvamaks, õppinud vastutama oma tegude ja sõnade eest, õppinud tundma oma keha.

Eve stuudio on pakkunud minu lapsele elutervet, fantaasia küllast, mitmekesist ning silmaringi avardavat õpilaskonda. Stuudio tegevus hõlmab väga külluslikku valikut erinevate õpetajate näol ning ka tegevuste osas. Lisaks stuudio kohapealsele tegevusele on lastel suurepärane võimalus rahvusvaheliseks suhtluseks( nt. Notafe raames )ning võimalus avardada silmaringi läbi reisimise koolidesse, kes on tihedas koostöös Eve stuudioga.

Do not try to force circumstances in a certain direction. try to find flow in what happens. And find ways to bend that, if things are becoming unpleasant or unsave.

Eiga tunni lõpus esinemise vaatamine on väga hea harjutus. Lastel ise enda liikumise tegemine, et nad ise enda elu loojad ka on, mitte kõik pile teiste käsud-keelud.

Head suhted, uued sõbrad, tugi ja toetus

Vahvad sõbrad, kogemusepagas rahvusvaheliste laagrite näol, loomingulise mõtteviisi ja armastuse tantsu vastu

Sõpru, teadmisi, oskusi, kogemusi, enesekindlust, julgust katsetada ja eksida, rõõmu jpm.

Väga palju: kogemuse, kontaktid, keele, sõbrad, perekonna, meiliaadressi.

Kuidas suhtuda laste õpetamisse ja kuidas mitte üle reguleerida, kuidas lubada lastel ise oma aega organiseerida, leiutada, avastada, uurida ja seeläbi tegevus enda jaoks lõpuni läbi mõtestada.

"Olulisim on see, et ka nii on võimalik lapsi õpetada ja anda neile eluks vajalikku rühti, liikumist, teineteisega arvestamist toitumist ja ... kõike seda, mida on väärtuste kujunemisel vajalik. eve stuudio on loonud ajas palju olulisi väärtusi ja andnu väga palju nii paljude toredate laste isiksuteks kujunemisel... :) Aitäh!

"

Julgust, enda keha tunnetamist ja vaba liikumist. Rüht on paranenud. Julgus luua ja mitte karta eksida.

Kui oluline on side keha, liikumine

Olen saanud vabaduse ja õppinud usaldama olukordi, lisaks umbes 20 absoluutselt geniaalset õpetajat.

Rohkem mõnusa ja pingevaba suhtumise ellu. Valmiduse uusi asju proovima.

Kastist välja mõtlemist, julgust esineda ja seda ka nautida, tiimitöö oskus.

Ilma Eveta ja eve stuudiota ei oleks T-Stuudiot. Eve ja koostöö eve stuudioga aitasid laduda vundamenti, millel T-Stuudio siiani püsti püsib. Saime eve stuudiolt suure portsu nii (sidus)materjale kui (põhi)mõtteid.

Õppinud,õppinud,õppinud - iga hetk koos Eve Stuudioga on olnud elamuslik,hariv,silmi avav,soe. Olen õppinud rahu ja tasakaalukat õpetamisviisi.

Kinnitust, et lapsed on iseseisvamad kui me arvata oskame.

Oskust tunda end iseenda kehas ja vaimus tasakaalukamalt, vabamalt.

Eve stuudioga lähemalt kokku puutudes leidsin väga palju haakuvat minu varasemete teadmiste ja kogemustega. Seetõttu on stuudio õppeprotsessides osalemised ja kõrvaltvaatlemised olnud mulle head meeldetuletused, et kui oluline on terviklikult toita keha, hinge ja vaimu. See on minu meelest eve stuudio suurim väärtus.

Experience

* pikali olles ära tõmba patja pea alla, vaid siruta pea ülespoole padja peale;

* inimese vaagen on kui puuviljavaagen - jäta kumbki tähelepanuta ja vaata, kuidas kõik sinna peale laotu lössi vajub;

* improvisatsioon on elu suurune ja rakendatav igal pool;

* pehmus ja paindlikkus säästab nii mõndagi. Näiteks on võimalik jalalabaga püüda kukkuvat tassi nii, et haiget ei saa ja tass jääb ka terveks. On rakendatav ka inimsuhetes;

* kui usud, et inimesed, keda pole veel kohanud, on toredad, siis enamjaolt nii ka on. Vähesed erandid on tarvilikud eluõppeks;

* tähistada tasub alati. Võimalusel tantsupeoga;

* head nõuanded on ainult siis head, kui neid sihipäraselt kasutatakse;"

Reisikogemust ja reisirõõmu, organiseerimisoskust.

Kannatust

"Käed rüpes istumine ei ole variant. Alustasin eve stuudios 4-aastaselt. 17-aastasena viibisin aastakese välismaal, kus mõni kuu ei tegelenud pärast kohustuslikku koolipäeva mõne liikuvama või loomingulisema tegevusega. Ja see oli vaat et kõige jubedam periood minu elus. Pole kohta, kus end välja elada, mis tähendab, et kõik emotsioonid kogud endasse ja selline olemine mõjutab lõpuks väga negatiivselt nii iseennast kui ka lähedasi.

Võib öelda ka, et ilma eve stuudiota ei oleks ma nii noores eas küll julgenud sellist sammu astuda ja selle aasta välismaal elada. Eve stuudiost sain ma julguse olla võõras keskkonnas, sest ägedaid välismaareise ja perekonnast eemal olemist tuli päris tihti ette.

Samuti ei ole olnud mulle probleemiks saalitäie rahva ees üksinda laval olla - lavanärv on haruldane ja kui tuleb, siis ka pigem on see tore tunne! Inimesed on ju toredad ja kui oled juba niimoodi lavale jõudnud, siis küll sa kellelegi ikka korda lähed!

Ja võibolla naljaga pooleks, kuid siiski sulatõsi - tänu eve stuudiole eelistan toituda tervislikult. Ühelegi meie väljasõitudele ei olnud lubatud võtta kaasa rämpstoitu ega gaseeritud jooke. Ja ma siiani eelistan limonaadidele kodu morssi või kraanivett ning krõpsudega samaväärselt krõmpsuvad ju õun ja lillkapsas ning maitselt on need ka kordades paremad!"

olen tänu eve stuudiole palju iseseisvamaks ja julgemaks saanud nii oma liikumises kui ka elus üldiselt. eve stuudio on mulle andnud väga palju erinevaid võimalusi ja kogemusi, mis on mind ja minu silmaringi avardanud.

Eve stuudio andis kindlasti mulle kastist välja vaatamise oskuse. Sain sealt julguse teha asju teistmoodi ja otsida alati põnevamaid lahendusi, kui esmapilgul tundub. Ehk siis laiemalt aitas eve stuudio tugevalt kaasa mu loomingulise mõtlemise arendamisele ja julgusele seda ka päriselt kasutada.

ma olen saanud koostööst eve stuudioga palju. kõige tähtsamaks pean ehk seltskonda, kellega koos oma “eveka” teekonda läbisin. nii õpetajaid kui õpilasi (nii eve stuudiost kui ka teisi, kellega sai aja jooksul kohtutud) - trennid, esinemised, laagrid, mis õpetasid arvestama teistega, õpetasid koostööd ja koosolemist ja koostegemist. vanasti trennis käies oli tunne, et kuulud mingisse rühmitusse ja see tunne on siiamaani tegelikult säilinud. Mõned võimlemisharjutused ei unune ka vist kunagi 🙂

Julgust ja loomingulisust