maryna lymar (ukraina)

maryna alustas iseseisvat loomingulist ja pedagoogilist tegevust aastal 1996, kui lõi dnipropetrovskisse „drugije tantsõ” kooli/keskuse, mille tegevusaladeks on liikumine, füüsiline teater ja etenduskunstid. kooli lõpetanud on paljud edasi liikunud rahvusvahelisse tantsumaailma.
maryna on osalenud rohkem kui 60-s erinevas rahvusvahelises töötoas, õppeprogrammis, loomeresidentuuris nii õpetaja kui esinejana. ta on uurinud erinevaid suundi kaasaegses tantsus, füüsilises teatris, esinemispraktikates, somaatilistes ja teadlikku liikumist arendavates tehnikates (alexanderi tehnika, ideokenees, body mind centering jne.).
rohkem infot: freedance.org.ua/marina/en.html
freedance.org.ua/drugie_tantsi/en.html


stella kruusamägi (eesti)

stella on vabakutseline koreograaf/etenduskunstnik.
kunstnikuna keskendub ta uurimisele ja talle meeldib lavale tuua siliseertiud tulemused. ta huvitub ka installatsioonist, videokompositsioonist ja sotsiaalkriitilisest teatrist ning selle taustast.
info: stellakruusamagi.portfoliobox.net/personalinformation


kert ridaste (eesti)

kert on muljetavaldava lavakogemusega, olles esinenud nii suurtes gruppides kui ka ise lavastanud. ta on õppinud rootsis ja hollandis. peamine huvi on akrotants, milles arendab oma liikumistehnikat. selles liidab teatri ja tantsu, samal ajal püüdes jääda ehedaks, loomulikuks ning kohalolevaks. eesmärgiks anda publikule suurt ja põnevat kogemust.

allikas: duosabok.com


maryna lymar (ukraine)

she began her independent creative and pedagogical activity in 1996 by establishing in dnipropetrovsk the ‘drugie tantsy’ (other dances) centre, the subject of artistic research of which being movement, dance, physical theatre and performance. the centre graduates successfully pursue their professional career in ukraine, france, belgium, the uk, canada, russia.
maryna lymar participated in more than 60 international internships, scholarship programmes, creative residences as a performer and a teacher. she explored various directions of contemporary dance, physical theatre, performance practices, somatic disciplines and conscious movement techniques (alexander technique, ideokinesis, body mind centering etc.).

more info: freedance.org.ua/marina/en.html


stella kruusamägi (estonia)

stella is a freelance choreographer/performing artist.
as an artist, she focuses on exploration and likes to bring stylized results on stage. she is also interested in installation, video composition and social-critic theatre and its background.
resource: stellakruusamagi.portfoliobox.net/personalinformation


kert ridaste (estonia)

circus performer with a relevant performing experience. experienced with working in big groups for co-productions and combining hand to hand techniques with other disciplines due to large collective performing experience. who is developing his own style of movement in acrodance, while still trying to stay real, natural and present. combining dance and theater with his discipline to give greater experience to the audience.
resource: duosabok.com